náš eshopturistické aplikace

CENÍK

Chalupa se pronajímá pouze jako celek. Ideální kapacita je 11 lidí nebo 10 dospělých a dvě menší děti, které se mohou vyspat na užší manželské posteli. Tak akorát pro tři rodiny s dětmi. Na vyžádání jsou zdarma k dispozici dvě dětské postýlky. Při nástupu má provozovatel právo vyžadovat od klienta při zahájení pronájmu složení kauce ve výši 3000,- Kč na případně způsobené škody. Na částku provozovatel vystaví příjmový doklad a při ukončení pronájmu kauci vrátí nebo vyúčtuje klientovi. Příjezd na chalupu je možný mezi 15:00 až 17:00 hodinou. Ukončení pobytu a předání chalupy v 10:00 hodin, pokud nebude předem dohodnuto jinak.
Pobyt s domácím mazlíčkem je po dohodě možný.


CELÝ TÝDEN 29 900 Kč
VÍKEND / pátek - neděle / 12 900 Kč
SILVESTR / 7 dní / 39 900 Kč

V ceně nájmu je zahrnuta energie, voda, palivové dříví, povlečení, osušky, úklid, parkování, WI-FI, poplatek obci a koupací cedrový sud.

VRATNÁ KAUCE 0 Kč

dárkový poukaz

 

OBJEDNÁNÍ A PLATBA

Pobyt na naší chalupě je možné dohodnout a rezervovat telefonicky nebo e-mailem. Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit 50% z ceny pronájmu a to nejpozději do 14 dnů od potvrzení objednávky ubytování. Platební údaje hosté obdrží mailem s podrobnými pokyny k platbě a nástupu. Zbytek ceny je nutné uhradit minimálně 30 dnů před termínem zahájení pobytu.

Uhrazením zálohy na pobyt vyjadřuje host (objednatel) souhlas s rezervačními a stornovacími podmínkami, včetně stornovacích poplatků.

V případě, že není doplatek za pronájem chalupy doplacen v řádném domluveném termínu, bude rezervace považovaná za zrušenou a vztahují se na ni podmínky storna. Host již nebude moci uplatnit nárok na pronájem objektu. V případě, že by zaplacená záloha byla vyšší než storno poplatky, provozovatel objektu je povinen do 15 dnů vrátit tuto část platby, která je vyšší než storno podmínky, na účet, ze kterého byla záloha placena. V případě, že zaplacená záloha nepokryje v plné výši storno poplatky, je host (objednatel) povinen tyto doplatit do 15 dnů na účet provozovatele objektu.

V případě, že se jedná o rezervaci na poslední chvíli, platba probíhá v individuálních termínech na základě domluvy s provozovatelem chalupy.

 

-

 

STORNO POPLATKY A ZRUŠENÍ REZERVACE PRONÁJMU

Zrušení rezervace pronájmu chalupy je možné provést e-mailem nebo telefonicky. Za zrušení rezervace pronájmu chalupy se též považuje nezaplacení ceny za pronájem, případně nezaplacení doplatku za pronájem. Za zrušení rezervace chalupy budou počítány stornopoplatky ve výši:

Při zrušení pobytu 30 dní a více před domluveným termínem příjezdu na chalupu Storno poplatek ve výši 0% z ceny pobytu
Při zrušení pobytu 29 až 8 dní před domluveným termínem příjezdu na chalupu  Storno poplatek ve výši 50% z ceny pobytu
Při zrušení pobytu 7 a méně dní před domluveným termínem příjezdu na chalupu Storno poplatek ve výši 80% z ceny pobytu

Při zrušení pronájmu chalupy zašle pronajímatel zaplacenou zálohu po odečtení příslušného stornopoplatku zpět na účet, ze kterého byla provedena platba zálohy, případně doplatku pronájmu chalupy, a to nejdéle do 15 dnů od obdržení informace o zrušení pronájmu chalupy.

Ubytovací podmínky

 

 

OBSAZENOST A REZERVACE

REZERVACE
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. 


 

KDE NÁS NAJDETEOrlovy 198, 394 52 Kejžlice
orlovskachalupa@seznam.cz

Eliška Venkrbcová
+420 775 077 454


Facebook  Instagram

design Roman Venkrbec, webmaster CORA 2019 - 2023
navigovat na začátek