náš eshopturistické aplikace

Ubytování

Naše chalupa má tři pokoje, pojmenované  podle rostlin, které naleznete na každé zdejší louce. První z pokojů - Bojínek - se spolu se  světnicí, koupelnou, WC, komorou a malým sklípkem nachází v přízemí. Další dva pokoje - Tužebník a Čekánek - jsou v podkroví. Zde je i koupelna, WC a malá komora. U chalupy je také stodola, ve které je z jedné poloviny sezení s malou kuchyňkou a kamny a ve druhé dětská hernička a kolárna. Je také možné vykoupat se v cedrovém koupacím sudu nebo si zahrát ping - pong, líný tenis nebo třeba volejbal. Děti se mohou dokonale vyřádit na dětském hřišti v uzavřené zahradě kolem chalupy.

 

 

POKOJEbojinek.png

BOJÍNEK
Bojínek

Největší, příjemně prostorný a svěží pokoj, nacházející se v přízemí hned vedle koupelny a WC. Je vybaven velkou manželskou postelí s kvalitními matracemi a nočními stolky a jednou větší postelí na které se v případě potřeby mohou pohodlně vyspat i dvě menší děti. v pokoji je také skříň, komoda a křesílko s malým stolkem.

1x manželská dvoupostel
1x užší manželská postel, vhodná pro jednoho dospělého nebo dvě menší děti

foto

tuzebnik.png

TUŽEBNÍK
Tužebník

Prostorný bílý pokoj v podkroví chalupy, vybavený čtyřmi postelemi s kvalitními matracemi, stolkem, dvěma židlemi a starou smrkovou skříní. Koupelna a WC je hned vedle pokoje a je potřeba se o ní podělit i s druhým pokojem v podkroví.

1x manželská dvoupostel 2x postel

foto

cekanek.png

ČEKÁNEK
Čekánek

Čekánek je nejmenší a nejútulnější pokoj v chalupě. Je to druhý pokoj v podkroví a musí se dělit o koupelnu a WC, které je na chodbě. Mimo manželské postele a rozkládací pohovky se dvěma plnohodnotnými lůžky, je pokoj vybaven stolkem, dvěma křesly a menší skříní.

1x manželská dvoupostel
1x pohovka se dvěma plnohodnotnými lůžky

foto

 

 

SVĚTNICE

v přízemí chalupy je prostorná světnice s plně vybavenou kuchyní (menší vestavná lednice s mrazákem, myčka, el. trouba a sklokeramická varná deska, rychlovarná konvice, nerezové hrnce,..), kachlovými kamny s pecí a starým příborníkem. Dále jsou zde dva pohodlné gauče, Tv s USB vstupem, jídelní stůl s židlemi a lavicí. v komoře, do které se vchází hned ze světnice, je také druhá větší lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a velký regál na vše možné. v chalupě je i menší sklep, do kterého lze uskladnit zeleninu nebo nápoje.

foto

 

STODOLA - SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST, HERNIČKA PRO DĚTI

V těsné blízkosti chalupy je nově vystavěná stodola, ve které se nachází velká místnost s posezením, kuchyňkou a kamny. Lze si zde odpočinout před horkými letními dny a třeba něco ugrilovat, ale také se zde může hrát třeba ping-pong. v druhé části stodoly je dětská hernička a uzamykatelná kolárna.

foto

 

CEDROVÝ KOUPACÍ SUD

Celodenní výlet je ideální zakončit koupelí v dřevěném koupacím sudu, s integrovanými kamny na tuhá paliva. Tato dřevěná romantika přináší relaxaci pod širým nebem a tělesnou i duševní pohodu. Teplá koupel rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a zbavuje svaly oxidu uhličitého. Náš sud je řemeslně vyrobená káď z červeného kanadského cedru, který je známý svou mimořádnou tvrdostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Sud má průměr 195cm a pohodlně se do něj usadí 6 lidí.  cedrové sudy

foto

 

CHALUPA A JEJÍ OKOLÍ

V těsné blízkosti naší chalupy je 6 parkovacích míst. Dvě z nich jsou chráněná plaňkovým oplocením, zbylá 4 místa jsou zhruba 30 metrů od chalupy u příjezdové cesty. V areálu chalupy se také nachází sad, dětské pískoviště a hřiště, hřiště na míčové hry nebo ohniště na večerní opékání buřtů.

foto

 

ubytování chalupaubytování chalupaubytování chalupaubytování chalupa


 

KDE NÁS NAJDETEOrlovy 198, 394 52 Kejžlice
orlovskachalupa@seznam.cz

Eliška Venkrbcová
+420 775 077 454


Facebook  Instagram

design Roman Venkrbec, webmaster CORA 2019 - 2024
navigovat na začátek